Lékař v oboru alergologie a imunolgie / Lékaři specialisté

FirmaZdravotní ústav se sídlem v Ostravě
ÚvazekHPP, Zkrácený úvazek
Mzda38 980 Kč až 67 230 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Zájemce prosíme o zaslání žádosti, kontaktů a strukturovaného životopisu e-mailem
Mgr. Janu Martinkovi na adresu [email protected]

Délka pracovního vztahu:
• 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou

Pracovní náplň:

• Jednosměnná ambulantní činnost alergologa
• Poskytování péče pacientům v nadstandardně vybavené laboratoři za využití nejmodernější přístrojové techniky (Spirometrie, difuse, FENO, bronchoprovokační testy) s širokým portfoliem laboratorních vyšetření v budově - imunologické, bakteriologické, virologické i parazitologické laboratoře s nabídkou kompletního spektra požadovaných vyšetření
• Provádění klinických vyšetření
• Stanovení doporučené léčby
• Provádění testů a rozborů

Očekáváme:
• VŠ vzdělání v oboru všeobecné lékařství - absolvent
• Výhodou je specializovaná způsobilost v oboru alergologie a klinické imunologie, příp. interní nebo pediatrický základ
• Docházku na min. poloviční úvazek nebo ideálně plný
• Trestní bezúhonnost
• Vstřícné chování a vystupování
• Zdravotní způsobilost

Nabízíme:

• Jednosměnný provoz v centru Ostravy
• Další specializované vzdělávání, pro lékaře bez specializované způsobilosti
• 6 týdnů dovolené
• 3 dny zdravotního volna / rok
• Finanční ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
• Pružnou pracovní dobu - pouze denní směny
• Příspěvek na stravování

Nástup: ihned, příp. dle domluvy

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:vysokoškolské (magisterské)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Partyzánské náměstí 2633/7, Ostrava, 70200, Česko
mzda, plat (hrubý):38 980 Kč až 67 230 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP, Zkrácený úvazek
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě, IČ: 71009396
datum zveřejnění nabídky práce:07. 03. 2024
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním